TELEWIZJA ŚWIATŁOWODOWA

Światłowodowy przełom w dostępie do TV i internetu

Wszystkie możliwości technologii światłowodowej masz w zasięgu ręki. Oczywiście pod warunkiem, że trzymasz w niej właśnie pilota. Albo myszkę. A więc baw się, rozwijaj swoje zainteresowania, komunikuj z innymi – bez żadnych technicznych ograniczeń. Ta technologia oferuje Ci nieograniczoną prędkość, najwyższą jakość sygnału oraz niespotykaną dotąd stabilność transferu. Dzięki niej zobaczysz telewizję i internet w zupełnie nowym świetle.

Teraz możesz być technologicznie lata świetlne przed innymi. Wystarczy, że masz w swoim domu jedno małe gniazdko z ultraszybkim łączem i mnóstwem dostępnych usług. A płacisz tylko jeden rachunek u jednego operatora – za telewizję, internet i telefon.

Pomiędzy operatorem a Twoim domem nie ma żadnych urządzeń wykorzystujących prąd, a te są zwykle najbardziej zawodne. Co ważne, konstrukcja techniczna światłowodu sprawia, że jest on niezwykle stabilny i całkowicie odporny na wszelkie oddziaływania pogodowe. Nic więc nie jest w stanie zakłócić Twojego dostępu do internetu i domowej rozrywki. I to jest światła idea!

Cennik usług Telewizji wraz z Internetem

ABONAMENT SMART+NET OPTIMUM+NET PLATINIUM+NET
INTERNET ŚWIATŁOWODOWY 100Mbit/s 100Mbit/s 100Mbit/s
TELEWIZJA ŚWIATŁOWODOWA SMART OPTIMUM PLATINIUM
CENA 99zł brutto 123zł brutto 153zł brutto
Prędkość pobierania 100Mbit/s 100Mbit/s 100Mbit/s
Prędkość wysyłania 50Mbit/s 50Mbit/s 50Mbit/s
Liczba kanałów 152 204 232
Czas trwania umowy 24 m-ce 24 m-ce 24 m-ce
Opłata instalacyjna 100zł brutto 100zł brutto 100zł brutto